Інформує про події на Сході України

Запорізькі молодята попросили у гостей замість квітів собачий корм

131 0

Звернемо вашу увагу на тому, що Костянтин та Валерія самі родом із Запоріжжя, але вже більше ніж 3 роки живуть в Китаї та займаються бізнесом. До рідного містечка пара завітала, щоб відгуляти весілля, котре відбулося 2 серпня. Відповідну інформацію було оголошено журналістами «Перший Запорізький».

Під час запрошення на свято пара оголосила прохання, щоб гості замість квітів на весілля несли собачий корм. Досить неординарне побажання, та все ж з 60 запрошених гостей 55 дотрималися заклику. Таким чином, було зібрано більше ніж 70 кілограмів собачого корму, різні вітаміни, лікарські препарати та вакцини.

Пара наголосила на тому, що букет квітів зараз коштує чимало, тим паче через декілька днів він зав’яне і його потрібно викидати. Натомість зібраний корм буде чималою підтримкою для безпритульних собак, так-як держава не надає підтримки даному притулку.

Першою, хто написав про дану ідею молодят, стала засновниця притулку для бездомних тварин «Дай лапу, друже» і однойменної громадської організації Ірина Дідур. Жінка повідомила, що на сьогодні притулок має порядком 200 чотирилапих тварин. Вихованців годують двічі на день, на одне годування витрачається порядком 50 кілограмів їжі.

Пара надіється, що їхній вчинок буде добрим прикладом для багатьох людей. Вони сподіваються, що інші молодята підхоплять флешмоб та продовжитимуть підтримувати подібні притулки.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.