Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізькі навчальні заклади йдуть на карантин

Запорізькі навчальні заклади йдуть на карантин

401 0
Запорізькі навчальні заклади йдуть на карантин

Тож деякі запорізькі навчальні заклади припиняють свою робочу діяльність та йдуть на карантин. Причиною даної заяви являється досить стрімкий рівень недугу на грип серед учнів зазначених шкіл.

За нещодавнім повідомленням, котре надав лабораторний центр Міністерства здоров’я України відомо, що кількість захворюваності на грип складає порядком 500,3 на 100 тисяч населення. Ця позначка на 30 відсоток менша порогового рівня. За останній тиждень було зафіксовано понад 3 тисяч 600 випадків грипу.

На території Запорізької області за минулі дні було направлено до стаціонару більше ніж 200 громадян, з них 144 – діти. Захворюваність осіб до 17 років складає 66 відсотків. Максимальний показник недугу зафіксовано серед дітей вікової групи 0-4 років – 2285,6 на 100 тисяч громадян.

Тож через досить високий ступінь захворюваності дітей на ГРВІ, було припинено виховну діяльність в таких закладах, як: ЗОШ № 86, ліцей № 99 та колегіум «Елінт». Також примушені сидіти вдома учні 76 класів понад 30 загальноосвітніх запорізьких шкіл.

На сьогодні більше 14 тисяч запорожців пройшли вакцинацію проти грипу. Наголосимо, що план щеплення виконано майже на 75 відсотків.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.