Інформує про події на Сході України

Запорізькі параолімпійці удостоїлися стипендії від президента

221 0
Запорізькі параолімпійці удостоїлися стипендії від президента

Чинний президент України Володимир Зеленський ухвалив днями новий указ. Таким чином, пан Володимир зобов’язав виплатити стипендії видатним спортсменам з параолімпійських  і дефлімпіцйських видів спорту та їхнім тренерам. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром ОДА.

Звернемо вашу увагу на тому, що до складу цих спортсменів входять і уродженці із Запоріжжя. Тож стипендії буде призначено таким громадянам, як:

  • Юлії Липецькій. Жінка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з тхеквондо у 2019 році. До свого гаманця вона отримає 7 тисяч гривень.
  • Марії Помазан, котра є чемпіонкою Європи з легкої атлетики у 2018 році. Розмір стипендії також буде дорівнювати 7 тисяч гривень.
  • Інні Черняк. Наголосимо на тому, що дівчина володіє статусом чемпіонки світу з дзюдо у 2018 році. ЇЇ грошовий оклад складатиме 12 тисяч гривень.

Звернемо вашу увагу на тому, що до числа стипендіатів також увійшли двоє тренерів. Це тренер чемпіонки світу 2018 року з дзюдо Інни Черняк Кирило Вертинський. Чоловіку було передбачено грошову виплату у сумі 12 тисяч гривень. Окрім цього стипендію отримає старший тренер збірної команди України з легкої атлетики та тренер чемпіонки Європи 2018 Марії Помазан Тамарі Едішерашвілі в розмірі 7 тисяч гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.