Інформує про події на Сході України

Запорізькі поліцейські вимагали чималий хабар

221 0

Звернемо вашу увагу на тому, що наразі двох слідчих Мелітопольського відділку поліції було затримано, за спробу одержання хабаря. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром прокуратури Харківської області.

В ході розслідування стало відомо, що у провадженні правоохоронців було наявне кримінальне провадження за фактом шахрайства. У цілях даного провадження, службовці здійснили обшуки в харківській компанії. На виробництві вони конфіскували товар, що може швидко зіпсуватися. Від власниці фірми молодики вимагали порядком 10 тисяч американських доларів. За дані кошти правоохоронці обіцяли «загладити» дану справу.

Першу суму хабаря жінка сплатила розміром у 75 тисяч гривень. Дані кошти вона передала 15 червня 2019 року. Після отримання траншу, поліцейські досить довгий час телефонувала жінці, що б та у свою чергу віддала усю жадану суму. Надалі 150 тисяч гривень також були передані вимагачам.

Та все-таки спроба отримання хабаря була затримана. Правопорушників було затримано н «гарячому» за статтею 208 КПК України. На даний момент злочинцям приписують кримінальне впровадження за частиною 3 статтею 368 КК України.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.