Інформує про події на Сході України

Запорізькі правоохоронці конфіскували у стихійних торговців більше ніж 700 літрів алкоголю

134 0

За останні дні працівники правоохоронних органів зареєстрували порядком 66 випадків порушення законодавства, стосовно правил торгівлі спиртними та тютюновими продуктами. Окрім цього, до правопорушень була зафіксована торгівля у невстановлених місцях.

Таким чином, під час перевірки поліцейські зауважили, що в багатьох магазинах та пунктах розливу алкогольних напоїв наявні правопорушення торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями. В результаті даних перевірок правоохоронці конфіскували порядком 730 літрів різних спиртних напоїв.

Звернемо вашу увагу на тому, що у Мелітополі у вільній торгівлі знайшли самогон і забрали дев’ять літрів такого продукту. У центрі Запоріжжя вилучили більше ніж 400 літрів пива, а в Шевченківському районі – понад 40 літрів пива та інших спиртних напоїв. Стосовно даних інцидентів було відкрито адміністративне впровадження.

До цього всього, службовці вирішили провести ревізію на стихійних ринках, де проводять продаж овочів та фруктів в людних місцях. Всього торговцям виписали 37 протоколів і конфіскували у них порядком 300 кілограмів різноманітного сезонного товару.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.