Інформує про події на Сході України

Запорізькі правоохоронці зловили чиновницю за хабарем

125 0
Запорізькі правоохоронці зловили чиновницю за хабарем

Ще один випадок хабаря був зафіксований на Запоріжжі. Таким чином, 15 липня працівники правоохоронних органів затримали чиновницю, котра вимагала від одного з місцевих підприємців хабар розміром в 4,5 тисячі грн.

Правоохоронцями в ході слідчих дій було вияснено, що представник підприємця з ціллю встановлення розважальних павільйонів в Приморському районі, і отримання паспорта прив’язки розміщення МАФів звернувся до керівника відділу Приморської РДА. У свою чергу чиновниця за оформлення паспорту забажала хабар порядком 6 тисяч грн.

15 червня відбулася зустріч для акту отримання грошей. Правопорушниця вирішила залучити свого чоловіка, як посередника. Однак після передачі грошей злочинців було задержано службовцями, котрі вилучили отримані кошти. До цього всього службовці провели обшук місця роботи та проживання зловмисниці.

На сьогодні вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром запорізької Національної поліції. Окрім цього, було відкрито справу за частиною 3 статтею 368  КК України. Наразі проводиться досудове розслідування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.