Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізькі рекетири тортурами відібрали гроші у підприємця

Запорізькі рекетири тортурами відібрали гроші у підприємця

353 0
Запорізькі рекетири тортурами відібрали гроші у підприємця

Цього тижня, а саме 27 лютого, працівники правоохоронних органів та Служби безпеки України затримали угрупування, яке займалося вимаганням грошей.

Ситуація полягала в тому, що один із запорізьких авторитетів під прізвиськом «Куля», мав за мету загарбати до своєї власності певну частину бізнесу в підприємця з Мелітополя. Для цього він найняв групу чоловіків, які займалися рекетом.

Тож правопорушники знайшли чоловіка, вивезли його до посадки та розпочали тортури. Спочатку вони нанесли чималу кількість тілесних пошкоджень. В результаті рекетири зламали підприємцю ніс та відрізали частину вуха. Після тортур чоловік погодився на умови злочинців. Правопорушники отримали 2 тисячі 750 доларів та 31 тисячу гривень.

Все ж дана ситуація не пройшла непоміченою. Один із свідків побачив напад на чоловіка та зателефонував до поліції. Правопорушників було затримано неподалік від місця злочину. У них були конфісковані гроші та машина, якою вони пересувалися. Жертву було направлено до районної лікарні. Там постраждалому було надано першу невідкладну допомогу. Наразі його життю ні чого не загрожує. Тепер за даною ситуацією відкрито справу за частиною 3 статтею 189.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.