Інформує про події на Сході України

Запорізькі школи переходять виключно на державну мову викладання

98 0

Вже досить скоро запорізькі школи зможуть повністю перейти на українську мову навчання. Відповідну заяву було оголошено 12 лютого, під час скликання очільників Запорізької обласної державної адміністрації разом з замісниками та директорами структурних підрозділів ОДА.

Тому керівник департаменту освіти і науки ЗОДА Тетяна Озерова додала, що заплановано вже цього року перелаштувати мову викладання в школах. Тобто в швидкому майбутньому дітям будуть викладати лише українською мовою, викорінюючи російську мову.

Тетяна Озерова повідомила, що запланована програма буде проводитися поступово. Країна дала згоду на вищезгаданий проект і наразі є чітко складений план, стосовно перевлаштування російськомовного викладання на українськомовне.

Тож в цілях освітньої субвенції планують модернізацію кабінетів української мови. Протягом 2018 року було облаштовано більше ніж 30 шкіл на валовий рахунок більш ніж на 3 мільйона гривень. Що стосується нинішнього року, то наразі заплановано оснащення кабінеті україномовними дидактичними матеріалами. Тому є всі шанси того, що цьогорічні майбутні першачки будуть навчатися виключно державною мовою.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.