Інформує про події на Сході України

Запорізькі урядовці витратили понад 8 років для усунення комунальної фірми «Запоріжкіно»

1.08K 0

Днями надійшла інформація, що підприємство «Запоріжкіно» повинно було припинити свою діяльність ще в далекому 2001 році, але офіціально сталося закриття виробництва тільки в 2018 році.

Єгор Мороз – голова керівництва юридичного забезпечення діяльності ради виконуючого апарату  Запорізької обласної ради розповідає, що через 8 років після ухвалення справи обласної ради процес ліквідації дійшов до логічного кінця.

За відомостями, які надала прес-служба обласної ради стало відомо, що робота комунальної фірми «Запоріжкіно» була зупинена рішенням другої сесії шостого скликання, яке  відбулося ще в 2010 році. Весь час комунальне підприємство було контролем Запорізької обласної ради.

Цікаво зауважити, що комунальна фірма «Запоріжкіно» надавало послуги в сфері забезпечення обладнання , технічними  засобами кінопоказу. Також дане підприємство брало участь в рішенні договірних умов ремонту технічного обладнання та спеціальної відеоапаратури. «Запоріжкіно» тісно співпрацювало з дистриб’юторами. Окрім вище перечислених справ, фірма вирішувала питання розвитку кіномережі та зберігання обласного фонду фільмів. Та все ж з кожним роком правління переконувалося, що необхідність в здійсненні цих функцій немає.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.