Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізьким пенсіонерам підняли пенсію на 152 гривні

Запорізьким пенсіонерам підняли пенсію на 152 гривні

462 0
Запорізьким пенсіонерам підняли пенсію на 152 гривні

Від тепер по всій території країни збільшено загальний розмір «мінімалки». Тобто, замість звичних 3 тисяч 723 гривень громадяни будуть отримувати 4 тисячі 173 гривні. Подібні зміни відбулися і у начисленні пенсій.

Від початку 2019 року на території Запорізької області нараховується більше ніж 78 тисяч пенсіонерів, а саме 14,6 відсотків від валової кількості громадян. Наразі відомо, що пенсія запорожців в середньому збільшиться на 152 грн.

За попередньою інформацією головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області відомо, що підвищення пенсії буде стосуватися тих громадян, котрі досягли вікового показнику в 65 років та з наявністю страхового стажу. Відтепер розмір мінімальної пенсійної плати досягає майже 1700 грн. Для того, щоб запорожці змогли своєчасно отримати свою пенсію, від початку січня нинішнього року буде виділено 1,5 мільярда грн. Зауважимо, що ця сума на півтора відсотка більша, якщо порівнювати  аналогічний період минулого року.

Заплановано, що найближче підвищення пенсійної плати припаде на початок березня нинішнього року. Коефіцієнт для перерахування минулих пенсій буде запроваджено Кабінетом Міністрів України.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.