Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізький автомобільний завод здає задню у виробництві машин

Запорізький автомобільний завод здає задню у виробництві машин

860 0
Запорізький автомобільний завод здає задню у виробництві машин

За серпень місяць 2018 р. відкрите акціонерне товариство «ЗАЗ» випустило 6 автобусів. Цей показник в 3 рази більше, чим за липень місяць нинішнього року. Дана інформація освітлена в статистичному звіті Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром».

Цікаво, що на даний момент ЗАЗ являється єдиним державним машиновиробником, який належить до числа організації УкрАВТО, котрий не спеціалізується на виготовленні легкових машин. Таким чином підприємство акцентується на створені автобусів та пікапів. Відомо, що у 2018 р. за липень місяць фірма надала всього-на-всього 2 автобуси. Зауважимо, що від початку року Запорізький автомобілебудівний завод сконструював близько 30 автобусів та більше як 80 пікапів. Порівнюючи торішні дані стає очевидно, що за 8 місяців нинішнього року випущено 115 одиниць, а за збіжний період 2017 року – 776.  Якщо озвучені цифри перевести у відсотковий еквівалент то показник спаду підприємства буде рівнятися  85%.

Представники УкрАВТО аргументують дану ситуацію економічною нестабільністю, кризою, зниженням курсу національної валюти, наслідком яких і стало зменшення попиту на даний товар.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.