Інформує про події на Сході України

Запорізький бізнесмен привласнив собі біль ніж 800 тисяч гривень бюджетних грошей

129 0

Звернемо вашу увагу на тому, що 14 серпня місцеві працівники правоохоронних органів повідомили про підозру керівнику однієї приватної фірми. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром обласного управління поліції.

Тож, під час розслідування стало відомо, що чоловік, який займав місце керівника однієї приватної компанії, у 2016 році за результатами проведених відкритих торгів заключив домовленість з однією лікарнею Токмацького району на придбання кам’яного вугілля в кількості 700 тон. Наголосимо на тому, що на згаданий ресурс державою було виділено порядком 1 мільйона 750 тисяч гривень.

Документально підтверджується постачання компанією вугілля розміром в 380 тон, яке в надалі було передано цьому ж підприємству на відповідальне зберігання. Тому керівник фірми привласнив собі порядком 800 тисяч гривень.

Поки що вирішується питання, стосовно обрання громадянину запобіжного заходу. Тепер чоловікові загрожуватиме позбавлення волі терміном від 7 до 12 років. Окрім цього, правопорушника можуть  позбавити права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.