Інформує про події на Сході України

Запорізький головлікар потрапив під підозру правоохоронних органів

152 0

Цього разу працівники правоохоронних органів підозрюють колишнього головного лікаря міської лікарні Андрія Поповича та чиновницю  Катерину Моісеєву у відмиванні досить великої частки грошей. Справа  полягає в тому, що вищезгадані персони уклали угоду з фірмою «Медсервісгруп» перед початком проведення купівлі в системі електронних торгів «Prozorro».

Зауважимо, що причиною запровадження кримінальної справи була закупка медичного апарату. За останньою інформацією, Попович та Моісеєва мали відомості, що зазначений рентгенологічний пристрій, котрий вони хотіли придбати, не відповідав медично-санітарним нормам та коштував менше, ніж вимагав від того бюджет. У результаті припускають, що залишок грошей, який не був витрачений на купівлю апарату, підозрювані розділили між собою. Оголошена різниця фактичної і цінової пропозиції дорівнює порядком 80 тисяч грн. Тепер стосовно зазначеної справи  відкрито кримінальне провадження.

Найближче судове засідання з вищезгаданої справи призначено на ІІ половину лютого, яке відбудеться в Орджонікідзівському районному суді, де і будуть розглянуті всі деталі грошової махінації.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.