Інформує про події на Сході України

Запорізький прокурор отримав квартиру за 500 тисяч гривень

109 0

Під прицілом опинився Сергій Спільник – начальник управління нагляду у кримінальному провадженні.

На офіційному сайті Національного агентства з запобігання корупції прокурор додав, що отримав у власність квартиру, загальна вартість якої становить порядком 500 тисяч гривень. Зауважимо, що вищезгадане майно було оголошено, як подарунок від матері чоловіка.

Наголосимо, що квадратура квартири складає більш ніж 63 м2. Якщо проглянути декларацію чоловіка, то можна дійти висновку, що до зазначеної квартири у власності чоловіка була нерухомість на 89 м2, в котрій він проживав разом зі своєю дружиною. Цікаво, що до майна Спільника та його родини входить ще 4 земельних ділянки майже на 33 сотки.

Прибуток начальника управління нагляду у кримінальному провадженні за 2017 рік дорівнює більше ніж 430 тисяч гривень, а його законна дружинна Маргарита Спільник отримала до свого гаманця 41 тисячу гривень, працюючи в структурі Запорізької обласної клінічної лікарні.

Щодо готівки, то родина має більше 30 тисяч американських доларів та ще 250 тисяч гривень, котрі зберігаються в банку.

Автопарк прокурора порожній, та все ж він керує автівкою марки Volkswagen Touareg, котру він бере у третіх осіб. Його дружина має у складі Nissan Qashqai 2015 року випуску та «Таврію».

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.