Інформує про події на Сході України

Запорізький спортсмен отримав золоту медаль на чемпіонаті України

135 0

Уродженець із Запорізької області отримав призове місце на одному престижному чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное. Таким чином, енергодарець завоював першість у змаганні.

Справжнім героєм, як  для Запоріжжя, так і для всієї України став громадянин Енергодару – Денис Давидов. У свої молоді роки хлопець отримав омріяну золоту медаль. Звернемо вашу увагу на тому, що Денис брав участь у змаганны в місті Десіз (Франція) де подолав чималу дистанцію в 22,55 кілометрів.

Після змагання юний спортсмен наголосив на тому, що не сподівався отримати золоту медаль. Хлопець розраховував стати третім або п’ятим в турнірі, але ніяк не першим.  Денис Давидов подякував усім за підтримку та зауважив, що не буде зупинятися на досягнутому, а активно займатиметься до наступних змагань.

Звернемо вашу увагу на тому, що почесне друге місце дісталося Португалії завдяки Серхіо Масіелю, а третє – поляку з Матеуш Борджіелю.

Наголосимо на тому, що разом з Давидовим чемпіонкою стала каноїстка Людмила Бабак. Новоспечених чемпіонів Європи з веслувального марафону підготував заслужений тренер України Сергій Сніжко.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.