Інформує про події на Сході України

Запорізький спортсмен здобув 3 золоті медалі європейського рівня

125 0

Тож, з 26 липня по 4 серпня в місті Турин (Італія) відбулися спортивні змагання  4 European Masters Games. Українську збірну в цьому році представляло 17 спортсменів, котрі удостоїлися великої кількості медалей:

• 10 золотих;
  • 6 срібних;
  • 10 бронзових.

Прославити нашу українську збірну допоміг уродженець із Запоріжжя, котрий завоював три нагороди. Нашою гордістю є Віталій Маринич, котрий являється Майстром спорту з легкої атлетики, неодноразовий чемпіон і призер України, учасник Кубка Світу…

Першу свою медаль хлопець здобув під час непростої дистанції – «вертикальний кілометр». Це гірський забіг в Альпах на висоті порядком 1500 метрів над рівнем моря.

Другу нагороду хлопець здобув на дистанції 800 метрів. Віталій зауважив, що після першого змагання ноги вже не слухали його. Тому він тримався середини, але перед фінішем спортсмен вирвався в лідери та завоював першість.

Третю золоту медаль Віталій виборов під час дистанції на 10 км, яка проходила в передмісті Турина по пересіченій місцевості.

Наостанок легкоатлет додав, що він не очікував такого результату. Віталій не збирається зупинятися на досягнутому та продовжуватиме спортивну кар’єру.