Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізький суд виправдав працівницю ЗРА у справі про одержання хабара

Запорізький суд виправдав працівницю ЗРА у справі про одержання хабара

44 0
Запорізький суд виправдав працівницю ЗРА у справі про одержання хабара

Звернемо вашу увагу на тому, що нещодавно була повідомлена інформація, стосовно виправдання працівниці Шевченківської районної адміністрації. Відповідну інформацію суд оголосив ще 10 серпня.

Таким чином, у березні 2017 року, працівники правоохоронних органів затримали головну спеціалістку відділу економічного розвитку та підприємництва Шевченківської райадміністрації Запоріжжя. В справі йшлося, що громадянка начебто здобула хабар, сума якого дорівнювала 2 тисячі гривень. За попередньою інформацією відомо, що хабар дав підприємець, в результаті чого він мав отримати згоду на розміщення точки  з продажу харчових товарів.

Під час судового засідання громадянка повністю заперечувала свою провину. За її інформацією, підприємець сам запропонував їй гроші, на що вона дала відмову. Однак, 1 березня 2017 року підприємець знову завітав до неї в кабінет, де і поклав непомітно під клавіатуру гроші. Надалі до кабінету увійшли працівники правоохоронних органів та почали плановий обшук.

Під час судового засідання підприємець зізнався, що жінка не вимагала у нього гроші, однак в нього склалось думка, що кошти потрібно дати. За кілька діб він звернувся до працівників правоохоронних органів, де написав заяву про те, що у нього вимагають гроші.

У результаті судового засідання з жінки було знято обвинувачення та виправдано.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.