Інформує про події на Сході України

Запорізьку суддю підвищили до Верховного суду

354 0

Нещодавно пролунала інформація стосовно того, що чиновниця Запорізького апеляційного суду Ірина Воробйова здобула перемогу в конкурсі на місце судді Касаційного громадського суду в складі Верховного Суду.

Вже найближчим часом її кандидатуру буде розглянуто Вищим судом правосуддя. Надалі відповідні дані відправлять чинному Президенту України для ухвалення рішення.

Переглянувши електронну декларацію пані Ірини, стає відомо, що вона володіє квартирою, загальна площа якої складає порядком 83 м2 та оселею на 206 м2, котру жінка поділяє разом зі своїм чоловіком. Окрім цього, чиновниця задекларувала земельну ділянку порядком 820 м2, що на Запоріжжі та аграрну територію в селищі Іванкова з площею 2,4 гектара.

Власної автівки Ірина Анатоліївна немає, так як і її чоловік. Натомість вони мають право на користування двох машин, котрі належать брату та батьку Костянтина Рожко: «Nissan Qashqai» 2007 року випуску та «Chevrolet Laccetti» 2007 року випуску.

У своїй декларації жінка повідомила, що на посаді судді за 2017 рік отримала порядком 336 тисяч гривень, а її чоловік близько 190 тисяч гривень.

Що стосується декларації за 2018 рік, то пані Ірина її ще не подавала до НАЗК.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.