Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорожці будуть менше платити за проїзд у маршрутках

Запорожці будуть менше платити за проїзд у маршрутках

363 0
Запорожці будуть менше платити за проїзд у маршрутках

Відповідну заяву буде розглянуто на засіданні виконкому Запорізької державної ради, котре повинне відбутися наприкінці січня. Дане рішення затвердять у відповідному порядку. Вищезгадане повідомлення оголосив на своїй сторінці в одній із інтернет мережі запорізький голова Володимир Буряк.

Наголосимо на тому, що від початку листопада 2018 року, на території міста значно зросла вартість за проїзд у маршрутках. Таким чином, разовий проїзд подорожчав в середньому на 2 гривні. У результаті ціна на даний вид послуг складає від 6 до 10 гривень. Мешканці міста були обурені такою новиною, бо для деяких громадян така грошова позначка є значно високою.

Та все ж запорожці можуть видихнути з полегшенням, бо вже найближчим часом ціна за проїзд у маршрутках знизиться. Однією з основних причин даного рішення є досить значне зниження вартості на паливо. У міського голови заплановано найближчим часом провести зустріч з перевізниками, вислухати їх пропозиції та думки щодо даного провадження.

Поки не відомо на скільки знизиться ціна проїзду та якою буде вартість послуги.  Зауважимо, що більш розгорнуту інформацію, стосовно даного питання ви зможете прочитати на нашому сайті вже наприкінці місяця, коли буде затверджене відповідне рішення.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.