Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорожці «потопають» в боргах

Запорожці «потопають» в боргах

464 0
Запорожці «потопають» в боргах

Борги запорожців, стосовно несплати комунальних послуг компанії «Водоканал» ростуть з кожним днем. Станом на 1 січня нинішнього року відомо, що заборгованість громадян міста з даного виду послуг складає порядком 181 мільйона гривень. Дану заяву було оголошено комунальним підприємством «Водоканал».

Беручі до уваги минулорічні данні повідомляємо, що наразі борг зріс на 38 мільйонів гривень. Комунальники впевнені, що така досить невтішна статистика пов’язана зі зменшенням кількості субсидій ( а саме в два рази). Окрім цього, на сьогодні сума оплати дорівнює 86 відсотків.

За інформацію комунального підприємства «Водоканал» відомо, що для скорочення «хвоста», стосовно даної проблеми, компанія розповсюдила боржникам повідомлення щодо несплати грошей. Дані попередження отримають тільки ті громадяни, у яких сума заборгованості дорівнює більше 500 гривень. Якщо ж подібна програма не вплине на вибір боржників, то КП «Водоканал» буде змушене припините постачання води.

Ще одним досить радикальним методом стягнення грошей являється позов до суду. Та все  ж оголошення вироку лавою присяжних може затягнутися на досить значний термін.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.