Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорожці стрімко розпочали вакцинуватися від грип

Запорожці стрімко розпочали вакцинуватися від грип

22 0
Запорожці стрімко розпочали вакцинуватися від грип

Під час другої хвилі на коронавірус, жителі Запорізької області стрімко розпочали роботи щеплення від грипу. Дана процедура дасть можливість уникнути перехресного інфікування між коронавірусом та грипом. Звернемо вашу увагу на тому, що тільки протягом жовтня на території Запорізької області було зареєстровано більше 40 тисяч випадків на ГРВІ та інші інфекції.

Наголосимо на тому, щоб пройти процедуру щеплення, Вам потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Останнім часом, широкою популярністю набирає вакцина від пневмококової інфекції, так-як основна частка ускладнень під час COVID-19 – пневмонія.

За попередньою інформацією терапевта Катерини Сапсай, щеплення від грипу роблять від початку вересня та до кінця листопада, один раз на рік. Після даної процедури у пацієнта може спостерігатися підвищення температури, головний біль, жар, слабкість… Наголошено було на  тому, що щеплення можна проводити в будь-якому віці.

Середньостатистична ціна на вакцину від грипу коливається в межах 500 гривень. На безкоштовну процедуру матимуть медичні працівники, котрі перебувають в зоні ризику, через частий контакт з хворими.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.