Інформує про події на Сході України

Запорожці тепер можуть відслідковувати прибуття міського транспорту

276 0

Тепер кожен громадянин міста Запоріжжя має можливість завантажити мобільний додаток на свій смартфон, який полегшить їхнє життя. Завдяки цій програмі запорожці матимуть можливість контролювати переміщення тутешнього транспорту, а саме: тролейбусів, трамваїв та муніципальних автобусів.

Щоб завантажити дану програму потрібно перейти до сервісу Play Market та App Storе та встановити DozoR City на свій смартфон. У результаті жителям міста буде набагато зручніше відслідковувати міський транспорт. Сергій Мішок – головний заступник мера Запоріжжя додав, що зараз не потрібно досить довгий час чекати тролейбуса чи трамваю, щоб потрапити додому. Скористатися даною послугою можна в кав’ярні чи дома, а на зупинку є можливість виходити в момент прибуття транспорту.

На даний час в зазначеній програмі зареєстровано 6 автобусних напрямків «Запоріжелектротранс» і 7 тролейбусних та трамвайних маршрутів. Запорожці можуть виділити ті напрямки, котрі бажають відстежувати і в режимі онлайн контролювати місцеперебування трамваїв, тролейбусів… Під час обрання належної зупинки громадяни зможуть зорієнтувати орієнтовний час приїзду транспорту.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.