Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорожці заборгували за опалення порядком 700 мільйонів гривень

Запорожці заборгували за опалення порядком 700 мільйонів гривень

164 0
Запорожці заборгували за опалення порядком 700 мільйонів гривень

Звернемо вашу увагу на тому, що громадяни Запоріжжя останнім часом заборгували порядком 700 мільйонів гривень. Повідомляємо, що відповідну інформацію було оголошено під час прес-конференції генеральним директором  КП ««Міські теплові мережі» Олександр Грек.

Наголосимо на тому, що 85 відсотків міста стабільно платять за опалення, виходячи з того – 15 відсотків громадян являються боржниками. Олександр Грек додав, що в період з червня по серпень мешканці сплатили порядком 150 мільйонів гривень, проте 700 мільйонів гривень є боргом.

Окрім цього, чоловік додав, що більш відповідально відносяться до сплати комунальних послуг жителі старше 40 років. Боротися з боржниками міська влада буде радикально – відключення опалення. Надалі громадянам, котрі не сплачують гроші буде нараховуватися штраф, в залежності від заборгованої суми.

Закцентуємо на тому, що Олександр Грек додав – в цьому році опалення в Запоріжжі увімкнуть приблизно в 20 числах жовтня.

Керівник комунального підприємства «Міські теплові мережі» зазначив, що тариф на опалення, встановлений 1 січня нинішнього року, не змінився.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.