Інформує про події на Сході України

Запорожці заборгували за опалення порядком 700 мільйонів гривень

56 0

Звернемо вашу увагу на тому, що громадяни Запоріжжя останнім часом заборгували порядком 700 мільйонів гривень. Повідомляємо, що відповідну інформацію було оголошено під час прес-конференції генеральним директором  КП ««Міські теплові мережі» Олександр Грек.

Наголосимо на тому, що 85 відсотків міста стабільно платять за опалення, виходячи з того – 15 відсотків громадян являються боржниками. Олександр Грек додав, що в період з червня по серпень мешканці сплатили порядком 150 мільйонів гривень, проте 700 мільйонів гривень є боргом.

Окрім цього, чоловік додав, що більш відповідально відносяться до сплати комунальних послуг жителі старше 40 років. Боротися з боржниками міська влада буде радикально – відключення опалення. Надалі громадянам, котрі не сплачують гроші буде нараховуватися штраф, в залежності від заборгованої суми.

Закцентуємо на тому, що Олександр Грек додав – в цьому році опалення в Запоріжжі увімкнуть приблизно в 20 числах жовтня.

Керівник комунального підприємства «Міські теплові мережі» зазначив, що тариф на опалення, встановлений 1 січня нинішнього року, не змінився.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.