Інформує про події на Сході України

Заробітна плата в Харкові зросла на 26,9%

935 0

Нещодавно було проведено засідання з приводу обговорення заробітної плати харків’ян. Було підсумовано, що середньостатистичний дохід жителів складає близько 6 680 гривень.

Голова Департаменту громадської оборони населення ХОДА Юрій Шпарага заявив, що було проведене своєчасне підвищення  «мінімалки» на всіх підприємствах, які були охоплені моніторингом. Також директор надав інформацію щодо середньої зарплати за січень місяць 2018 року. На той період вона становила 6 680 гривень. Ця сума зросла на 26,9 % в порівняні з минулим роком.

Наталія Тарасенко, заступник голови Головного управління Пенсійного фонду України на Харківщині розповіла, що загальна сума застрахованих мешканців, які в січні нинішнього року отримали заробітну плату менше мінімальної складала 103,2 тисячі. По самій державі ця сума дорівнює 13,6 %.

Заступник начальник Головного управління Держпраці Харківщини Єлена Петренко проінформувала, що на період з січня по лютий місяць 2018 рок підприємства міста виявлено 26 працівників, які були допущені  до роботи без оформлення трудового акту, а з десяток місць являються легалізованими.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.