Інформує про події на Сході України

Затребуваність робочої сили у Харкові

6.92K 1

В Державній службі зайнятості спростовують слухи, що кількість безробітних зросте у два рази після того, як збільшили мінімальну заробтну плату. Згідно відслідковувань в січні кількість вакансій зрозсла на сорок вісім відсотків порівняно з минулим роком у той же час.

В. Ярошенко зазначив, що так само як і минулого року безробіття буде скорочуватися.

А в обласній службі зайнятості у Харкові повідомили, що зарраз до них звертаються набагато менше громадян без роботи в порівняні з попереднім роком.

В. Міненко, який є директором обласного центру зайнятості поділився, що на протязі січня даного року з проханням пошуку робочого місця звернулися на шістсот громадян менше в порівняні з попереднім роком. Найбільш актуальними зараз є робочі спеціальності. Наприклад водії, токарі, медики.

Підвищення цін на продукти у Харкові

Хоч статистика покищо і радує, але експерти піддаються думці, що розвитку набере приховане працевлаштування. Громадян будь оформлювати на половину ставки, або ж не неповний робочий день.

Л. Черенько поділилася, що за січень офіційні дані будуть з часом, але точно не скоро. А згідно статистики сайтів з вакансіями можна спостерігати зростання затребованості робочої сили.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.