Інформує про події на Сході України

Затребуваність робочої сили у Харкові

6.44K 1

В Державній службі зайнятості спростовують слухи, що кількість безробітних зросте у два рази після того, як збільшили мінімальну заробтну плату. Згідно відслідковувань в січні кількість вакансій зрозсла на сорок вісім відсотків порівняно з минулим роком у той же час.

В. Ярошенко зазначив, що так само як і минулого року безробіття буде скорочуватися.

А в обласній службі зайнятості у Харкові повідомили, що зарраз до них звертаються набагато менше громадян без роботи в порівняні з попереднім роком.

В. Міненко, який є директором обласного центру зайнятості поділився, що на протязі січня даного року з проханням пошуку робочого місця звернулися на шістсот громадян менше в порівняні з попереднім роком. Найбільш актуальними зараз є робочі спеціальності. Наприклад водії, токарі, медики.

Підвищення цін на продукти у Харкові

Хоч статистика покищо і радує, але експерти піддаються думці, що розвитку набере приховане працевлаштування. Громадян будь оформлювати на половину ставки, або ж не неповний робочий день.

Л. Черенько поділилася, що за січень офіційні дані будуть з часом, але точно не скоро. А згідно статистики сайтів з вакансіями можна спостерігати зростання затребованості робочої сили.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.