Інформує про події на Сході України

Зеленський прибув до Запоріжжя

136 0

Зі своїм робочим візитом до Запоріжжя приїхав новообраний президент України Володимир Зеленський.

Одразу ж гарант поїхав на греблю ДніпроГЕС, де на даний момент проводяться ремонтні роботи. Супроводжували президента керівник Укргідроенерго Ігор Сирота та губернатор Запоріжжя Володимир Буряк. Пану Володимири доповіли, що для проведення подальших ремонтних робіт греблю потрібно тимчасово закривати. Дану інформацію оприлюднило видання “Depo.Запоріжжя.”.

Окрім цього, гарант зайнявся питанням недобудованих мостів Запоріжжя. Таким чином, зведення мостів через річку Дніпро затягнулося протягом 15 років. В 2019 році з державної казни не було виділено грошей через те, що виникла потреба провести коригування проекту. У зв’язку з цим будівництво моста було поставлено на паузу.

Керівник Служби автодоріг у Запорізькій області Андрій Івко заявив, що на даний момент об’єкт виконаний на 35 відсотків. Наразі проводиться доопрацювання проекту. Планують завершити новий проект в листопаді. Окрім цього Андрій Івко додав, що наразі на будівництво моста потрібно ще 5 мільярдів гривень. Володимир Зеленський був обурений даною проблемою, так-як вважає, що розробники проекту віднеслися легковажно. Він наголосив на тому, що потрібно було вивчити інші аналоги та провести біль детальний аналіз затрат.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.