Інформує про події на Сході України

Жінка з Сєвєродонецька отримала грант і стала успішним підприємцем

7.92K 0

Жінка із Сєвєродонецька стала успішним підприємцем в результаті отримання гранту на суму двісті тисяч гривень. Грантові кошти отримала вона від програми розвитку ООН. Ціллю гранту було розвиток малого бізнесу. В Ольги Голубовської це вдалося, оскільки на даний час вона продає заморожені продукти.

Дещо раніше, коли ще не почалась війна, жінка була працівником в сервісному центрі з обслуговування спліт-систем і кондиціонерів. Вона вважає, що потреби у громадян абсолютно змінились, саме тому започаткувала такий бізнес.

Загрози, що можуть виникнути у 2017 році

О. Голубовська ділиться, що на даний час для людей пріоритетніше купити їжу. В результаті цього вона започаткувала дану ідею.

Шукаючи можливості натрапила на ПРООН. Надалі пропрацювала план бізнесу і отримала його. Деяке устаткування довелося замовляти з Польщи, так як в Україні воно відсутнє.

Ольга розповідає, що тепер це колектив в якому стабільно працюють троє громадян, включаючи і її. Вони виготовляють вареники, декілька видів пельменів, котлети. Вся сім’я трудиться над бізнесом.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.