Інформує про події на Сході України

Жінка з Сєвєродонецька отримала грант і стала успішним підприємцем

9.04K 0

Жінка із Сєвєродонецька стала успішним підприємцем в результаті отримання гранту на суму двісті тисяч гривень. Грантові кошти отримала вона від програми розвитку ООН. Ціллю гранту було розвиток малого бізнесу. В Ольги Голубовської це вдалося, оскільки на даний час вона продає заморожені продукти.

Дещо раніше, коли ще не почалась війна, жінка була працівником в сервісному центрі з обслуговування спліт-систем і кондиціонерів. Вона вважає, що потреби у громадян абсолютно змінились, саме тому започаткувала такий бізнес.

Загрози, що можуть виникнути у 2017 році

О. Голубовська ділиться, що на даний час для людей пріоритетніше купити їжу. В результаті цього вона започаткувала дану ідею.

Шукаючи можливості натрапила на ПРООН. Надалі пропрацювала план бізнесу і отримала його. Деяке устаткування довелося замовляти з Польщи, так як в Україні воно відсутнє.

Ольга розповідає, що тепер це колектив в якому стабільно працюють троє громадян, включаючи і її. Вони виготовляють вареники, декілька видів пельменів, котлети. Вся сім’я трудиться над бізнесом.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.