Інформує про події на Сході України

Жителі Харкова не задоволені графіком метрополітену

3.42K 0
Жителі Харкова не задоволені графіком метрополітену

Жителі Харкова, які кожного ранку користуються послугами метрополітені на Салтівці скаржуться на графік роботи перевезень. Вони вважають, що рух метро припиняється ще до того, як велика кількість людей не добралися до необхідного їм місця. Метро поїхало в депо, а люди на станції.

Наталія, яка є жителькою Харкова поділилася, що кожного ранку вона о 9 годині іде на станцію метро. Щоразу в цей час (з 9 ранку до 9:15) метро прямує в депо. В зв’язку з цим на станції утворюються скупчення людей. В вагон з першого доводиться втискуватися, а не заходити. А якщо все ж повезло, і ви зайшли до вагону, то там нема чим дихати. Раніше в цю пору дня людей на станції було менше. Може повпливало на це зміна графіку людей, або щось інше, але переміщатися за допомогою метро, є дискомфортно.

А в метрополітені мають іншу думку, оскільки вони грунтуються на дослідження, які проводяться службами метрополітені. Вони моніторять, коли і скільки пасажирів знаходиться на станціях метро. В результаті цього і складається графік метро. Щодо того, що душно, то вважають, що пасажири самі мають за цим слідкувати, в такому випадку достатньо розстібнути курточку, оскільки в метро на відміну від двору тепло. А великих скупчень людей, то проблема в тому, що в салоні часто буває вільно, а біля дверей нема проходу, бо люди не ідуть дальше.

Дізнайтеся більше, з чим стикаються пасажири Харківського метрополітену.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.