Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Жителі Харкова незадоволені графіком роботи транспорту

Жителі Харкова незадоволені графіком роботи транспорту

2.25K 0
Жителі Харкова незадоволені графіком роботи транспорту

В некомфортних умовах містяни змушені їхати до місця роботи.

Погано складений розклад руху спричиняє дискомфорт пасажирам, які змушені їхати в переповнених вагонах метрополітену. Дане невдоволення зазначене в розміщеній на офіційному сайті міської ради Харкова петиції. Зміна розкладу на декілька хвилин може запобігти некомфортним умовам, які виникають, впевнені жителі міста.

Автором петиції Андрієм Казаровим зазначається, що можна змінити розклад руху поїздів метро так щоб вони не прибували одночасно в протилежних напрямках станцій, хоча б на найбільш популярних станціях та в найбільш завантажений час.

Також зазначається про дискомфорт пасажирів тролейбусу. А особливо, це стосується маршруту під номером сорок п’ять, який рухається від вулиці Дванадцятого Квітня до Роганської.

В петиції скаржиться одна містянка на нестачу тролейбусів для перевезення пасажирів в найбільш завантажений час ранку та вечора, а саме в проміжках від без двадцяти хвилин восьмої до двадцяти хвилин де’ятої ранку та ввечері без двадцяти хвилин сьомої до двадцяти хвилин восьмої. Як наслідок, відбувається буквальне випадіння пасажирів з транспорту, більшість не може дістатись до місця назначеня.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.