Інформує про події на Сході України

Жителів Харкова турбує неприємний запах на дворі

575 0

Харків’яни вже чималий проміжок часу страждають від смороду тутешнього спиртового заводу. Повсякденний ритм громадян міста значно зіпсувався, бо сморід не дає людям спокою.

Однією з головних причин даної ситуації являються продукти відходів харківського спиртового заводу. Залишки виробничої діяльності зливають в поля, біля котрих поблизу знаходяться житлові приміщення. Мешканці нарікають на те, що через дану проблему у них погіршилося загальне самопочуття. Люди вирішили йти на кардинальні дії та утворюють масові протести. Керівництво підприємства у свою відповідь прохає почекати та перетерпіти тимчасові труднощі.

Наголосимо, що під час спекотної погоди, що власне в літній період сморід збільшується та дані відходи розпочинають в швидкому темпі гнити. Також жителі міста впевнені, що виділені токсини проникають в ґрунтові води та водопровід, що негативно впливає на їх якість.

Наголосимо на тому, що за день виробництво дає більш ніж 250 тон барди. Продати вдається лише 50 відсотків, від загальної кількості. При таких об’ємах накопичувачі потрібно очищати хоч один раз в три роки. Керівництво заводу перепрошує та просить потерпіти. Жителі ж в свою чергу не готові чекати та вже почали писати заяву до правоохоронних органів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.