Інформує про події на Сході України

Жителі Запоріжжя заплатили за ЖКП більше 3 мільярдів гривень

1.67K 0

Враховуючи погашення минулих боргів жителями Запорізької області протягом минулого року було сплачено за користування житлово-комунальними послугами 3 мільярда 400 мільйонів гривень. Це становить більше 90% від суми загалом. Дану інформацію надало Головне управління статистики в Запорізькій області.

Півтора мільярди гривень заплатили жителі Запорізької області лише за використану електроенергію.

Про те вкінці останнього місяця минулого року заборгованість за користування послугами становила: за газопостачання – майже 6 з половиною сотень мільйонів гривень, за централізоване опалення та гарячу воду – більш ніж  шість сотень мільйонів гривень, за використану електроенергію – більш ніж  півтори сотні мільйонів гривень, за утримування житлових будинків та прибудинкових територій – трохи більше півтори сотні мільйонів гривень, за користування водопостачанням та водовідведенням – більш ніж сто мільйонів гривень, а за вивезення побутового сміття – більш ніж 25 мільйонів гривень.

В середньому одному власнику житлової території приходили рахунки в останньому місяці минулого року на суму 1141 гривні.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.