Інформує про події на Сході України

Жителі Запоріжжя заплатили за ЖКП більше 3 мільярдів гривень

2.04K 0
Жителі Запоріжжя заплатили за ЖКП більше 3 мільярдів гривень

Враховуючи погашення минулих боргів жителями Запорізької області протягом минулого року було сплачено за користування житлово-комунальними послугами 3 мільярда 400 мільйонів гривень. Це становить більше 90% від суми загалом. Дану інформацію надало Головне управління статистики в Запорізькій області.

Півтора мільярди гривень заплатили жителі Запорізької області лише за використану електроенергію.

Про те вкінці останнього місяця минулого року заборгованість за користування послугами становила: за газопостачання – майже 6 з половиною сотень мільйонів гривень, за централізоване опалення та гарячу воду – більш ніж  шість сотень мільйонів гривень, за використану електроенергію – більш ніж  півтори сотні мільйонів гривень, за утримування житлових будинків та прибудинкових територій – трохи більше півтори сотні мільйонів гривень, за користування водопостачанням та водовідведенням – більш ніж сто мільйонів гривень, а за вивезення побутового сміття – більш ніж 25 мільйонів гривень.

В середньому одному власнику житлової території приходили рахунки в останньому місяці минулого року на суму 1141 гривні.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.