Інформує про події на Сході України

Жителів Харкова обманюють представляючись працівниками різних служб

6.95K 0

Відтепер жителів Харкова нібито “працівники” комунальних служб грабують на дворі. Харків’янин Валерій перешкодив аферисту, який намагався потрапити до його сусіда в квартиру.

Чоловік ділиться, що помітив незнайому особу, яка нібито просячи пенсійне посвідчення насправді хотів зайти до квартири. Щось говорив про послуги комунальних служб і дізнавався, коли сусіди бувають вдома.

Валерій підозрюючи небезпеку попросив пред’явити посвідчення і повідомити членом якої організації він являється. В результаті чого невідомий чоловік відразу пішов.

Розмови для Харківчан стануть дорожчими

Жителька Харкова Ольга ділиться спогадами, як до неї о одинадцяті ранку заходили дві жінки. Коли вони просили відкрити двері в під’їзд, жінка не довірилась, але враховуючи те, що зовсім скоро вони дзвонили у двері квартири, їм відкрив хтось з сусідів. Коли Ольга відкрила двері, одна почала розповідь про якісь акції, а інша розглядала квартиру, після чого жінка відразу виставила їх за поріг і сказала, що зателефонує до поліції.

А жителька Харкова Аліна взагалі дізналась, що в неї нібито кредит на суму 95 тисяч, коли до її мами прийшли двоє чоловіків, які представились колекторами і наполегливо заставляли розрахуватись за кредит. Ще й додали, що квартира вже ніби-то під арештом.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.