Інформує про події на Сході України

Жителів Харкова обманюють представляючись працівниками різних служб

8.16K 0

Відтепер жителів Харкова нібито “працівники” комунальних служб грабують на дворі. Харків’янин Валерій перешкодив аферисту, який намагався потрапити до його сусіда в квартиру.

Чоловік ділиться, що помітив незнайому особу, яка нібито просячи пенсійне посвідчення насправді хотів зайти до квартири. Щось говорив про послуги комунальних служб і дізнавався, коли сусіди бувають вдома.

Валерій підозрюючи небезпеку попросив пред’явити посвідчення і повідомити членом якої організації він являється. В результаті чого невідомий чоловік відразу пішов.

Розмови для Харківчан стануть дорожчими

Жителька Харкова Ольга ділиться спогадами, як до неї о одинадцяті ранку заходили дві жінки. Коли вони просили відкрити двері в під’їзд, жінка не довірилась, але враховуючи те, що зовсім скоро вони дзвонили у двері квартири, їм відкрив хтось з сусідів. Коли Ольга відкрила двері, одна почала розповідь про якісь акції, а інша розглядала квартиру, після чого жінка відразу виставила їх за поріг і сказала, що зателефонує до поліції.

А жителька Харкова Аліна взагалі дізналась, що в неї нібито кредит на суму 95 тисяч, коли до її мами прийшли двоє чоловіків, які представились колекторами і наполегливо заставляли розрахуватись за кредит. Ще й додали, що квартира вже ніби-то під арештом.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.