Інформує про події на Сході України

Жителям Харькова проблемно потрапити на прийом до лікаря

1.79K 0

Містяни скаржаться на роботу спеціалістів.

На свята та звичайні робочі дні, особливої різниці для вузькопрофільних спеціалістів немає. До них можна потрапити тільки записавшись. Якщо ж з вами сталась непередбачувана ситуація і ви потребуєте негайної медичної допомоги, то можете її чекати декілька тижнів.

Одна харків’янка Ірина розповідає, що при поїданні на новорічних святах риби, кістка від неї залишилась в горлі. Після чого терміново зателефонувала до районної лікарні, щоб дізнатись про графік роботи отоларинтолога та чим скоріш відвідати його та все виявилось не так просто. Потрапити до спеціаліста можна лише записавшись, при чому черга вже на тиждень. В такому випадку було лише два варіанти, один – чекати своєї черги, другий – їхати до спеціалізованої клініки.

Тож жителі міста мають сумніви на рахунок змін після початку функціонування медичної реформи в країні. Вони впевнені в тому, що черга не зменшиться після запису, який функціонує на даний момент і після введення направлень від сімейного лікаря.

Про те в МОЗі впевнені, зо після нововведень черги зникнуть так як деякі вузькопрофільні функцвї будуть виконуватись сімейними лікарями.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.