Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Зниклу дівчину з Запорізької області було знайдено

Зниклу дівчину з Запорізької області було знайдено

30 0
Зниклу дівчину з Запорізької області було знайдено

Звернемо вашу увагу на тому, що більше місяця потому на території Запорізької області в населеному пункті Пологи зникла 18- річна дівчина Любов Копійка. Відповідний інцидент відбувся 22 квітня. Батьки та близькі одразу ж розпочали пошукову операцію та заручилися допомогою працівників правоохоронних органів, однак місяць пошуків був безрезультатним.

Наголосимо на тому, що дівчина один раз виходила на зв’язок, вона набрала своїх рідних, та встигла повідомити лиш те, що вона перебуває в Києві. На щастя, дівчину було знайдено та направлено додому.

Справа полягала в тому, що потерпіла навесні в одній із соціальних мереж познайомилася з хлопцем, котрий мило з нею листувався, освідчувався в коханні та запрошував до себе. Дівчина довго вагалася, однак вирішила зустрітися з хлопцем. Із Запоріжжя незнайомий забрав дівчину на власній машині та привіз до населеного пункту Ірпінь. Однак вже там дівчина дізналася, що у хлопця є жінка, а на неї були зовсім інші плани.

Злочинець позбавив мобільного зв’язку та документів дівчину. Надалі він зґвалтував її та змусив постригти волосся та пофарбувати, а вже наступного дня відправив її працювати у підземному переході продавати листівки та інші канцелярські товари.

Пара постійно стежила за дівчиною, забороняючі їй по довгу розмовляти з людьми. Та в один з днів дівчинка все ж змогла попросити у перехожих телефон, зателефонувала матері і швидко пояснила, що з нею сталося. Мати підключила до розшуків свою сестру, яка мешкає в столиці. Жінці вдалося знайти  племінницю, дівчину забрали прямо з переходу і доставили до дому. Злочинців було затримано працівниками правоохоронних органів, тепер їм загрожуватиме кримінальна відповідальність.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.