Інформує про події на Сході України

Звільнені українські бійці отримають фінансову допомогу

1.42K 0

Вже не перший рік розгортаються бойові дії на Сході України. Чимало жертв зазнала українська армія. Також велика кількість людей потрапила в полон Російського агресора.

Влада держави всіма силами намагається покращити ситуацію та налагодити мирні відносини. В результаті 27 грудня 2017 року та 24 січня 2018 шість родин ощасливило побачитися зі своїми захисниками. Парубків було звільнено з полону та направлено до України.

Невдовзі надійшла інформація, що звільнені бійці отримають одноразову фінансову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень. Зауважимо, що раніше на Запоріжжі вже була проведена така програма. Тоді виплата проводилася згідно рішенням Кабміну. Основною метою було організувати громадську підтримку військовим, котрі перебували у в незаконному позбавленні волі через ворожі дії російських сил, що відбувалися на Луганщині та Донецьку.

За останніми даними прес-служби обласної державної адміністрації стало відомо, що надані кошти були виділені зі скарбниці державного бюджету. Наразі йдуть перемови, щодо звільнення інших незаконно затриманих громадян України з лав Російської Федерації.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.