Інформує про події на Сході України

Звіт патрульних за 2018 рік

264 0

Наразі відомо, що в Запоріжжі протягом минулого року працівники патрульної служби зупинили порядком 2 тисяч водіїв, котрі перебували в алкогольному стані. Дані відомості були оголошені на офіційному сайті запорізької патрульної поліції в одній з інтернет мережі.

Наголосимо на тому, що за час від початку січня по 21 грудня минулого року робітниками поліції було затримано 1954 особи, які перебували в алкогольному сп’янінні чи під дією наркотичних засобів за кермом автомобіля.

Звернемо вашу увагу, що від листопада 2018 року народні обранці вирішили внести зміни до законопроектів, стосовно водіїв транспортних засобів, що перебувають в неналежному стані. Тепер Верховна Рада підвищила суму грошового стягнення за п’яну їзду до позначки від 17 до 34 тисяч гривень. Якщо ж дане порушення було повторене, то штраф досягав 51 тисячі гривень. Раніше ж сума грошового стягнення дорівнювала 10 тисяч гривень та за повторне порушення 40 тисяч гривень.

Також горе-водіям за недотримання нових законів загрожує позбавлення водійських прав на термін до 10 років. Патрульні сподіваються, що зазначені зміни будуть стимулювати водіїв до більш дбайливого поводження за кермом автомобіля.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.